Split times for Short

...return to index

2.6km

Pos Name Age Class Time (S1) 1 (205) 2 (203) 3 (214) 4 (213) 5 (212) 6 (215) 7 (216) 8 (217) 9 (218) 10 (219) 11 (204) 12 (221) (F1)
1st Brooke Pye
IND
W21 20:35 0:00
0:00
1:19
1:19
3:27
2:08
6:17
2:50
6:37
0:20
7:44
1:07
9:24
1:40
11:01
1:37
13:22
2:21
14:52
1:30
15:43
0:51
17:57
2:14
20:16
2:19
20:35
0:19
2nd Karyna Silina
 
W35 31:32 0:00
0:00
3:57
3:57
6:53
2:56
10:19
3:26
11:40
1:21
13:16
1:36
14:57
1:41
16:46
1:49
21:14
4:28
23:39
2:25
24:52
1:13
28:33
3:41
31:05
2:32
31:32
0:27
3rd Elizabeth Schofield
SLOW
W35 35:17 0:00
0:00
2:23
2:23
5:02
2:39
9:24
4:22
9:54
0:30
12:15
2:21
15:25
3:10
17:48
2:23
21:14
3:26
23:40
2:26
25:06
1:26
30:04
4:58
34:36
4:32
35:17
0:41
4th Ekta Bhadana
IND
W21 35:43 0:00
0:00
3:17
3:17
9:26
6:09
14:07
4:41
14:30
0:23
16:55
2:25
19:33
2:38
21:45
2:12
25:00
3:15
27:01
2:01
27:57
0:56
31:39
3:42
35:21
3:42
35:43
0:22
5th Ray Sullivan
RAFO
M55 37:17 0:00
0:00
3:12
3:12
6:31
3:19
11:28
4:57
11:58
0:30
17:24
5:26
19:43
2:19
22:10
2:27
26:05
3:55
29:12
3:07
30:31
1:19
34:31
4:00
36:35
2:04
37:17
0:42
6th Marcus Camp, Hal Hopkins & Fraser Cory
ESOC
M12 37:49 0:00
0:00
1:16
1:16
3:48
2:32
9:30
5:42
9:53
0:23
14:37
4:44
18:17
3:40
20:39
2:22
26:10
5:31
29:40
3:30
32:19
2:39
35:54
3:35
37:30
1:36
37:49
0:19
7th Jaxon Varay & Ben Hoad
ESOC
M12 41:20 0:00
0:00
1:36
1:36
8:04
6:28
15:57
7:53
17:28
1:31
20:03
2:35
22:23
2:20
24:46
2:23
29:10
4:24
31:46
2:36
35:54
4:08
39:28
3:34
41:02
1:34
41:20
0:18
8th Ilan Kotik and Will Cruddas
ESOC
M12 70:27 0:00
0:00
4:34
4:34
11:50
7:16
23:18
11:28
23:48
0:30
28:11
4:23
32:20
4:09
37:29
5:09
52:18
14:49
56:26
4:08
59:11
2:45
66:27
7:16
69:44
3:17
70:27
0:43
rtd Jake Tebbs, Tom Branney & Arvind Panesar
ESOC
M12   0:00
0:00
2:13
2:13
7:47
5:34
22:41
14:54
23:22
0:41
29:18
5:56

-----
37:10
-----
42:49
5:39
45:23
2:34
47:54
2:31
53:46
5:52
55:24
1:38

-----
m12 Thomas Sturmer,Seb Collins and Matthew Nair
ESOC
M12 23:30 0:00
0:00
1:41
1:41
4:12
2:31
10:13
6:01
10:34
0:21
12:06
1:32
13:44
1:38
15:07
1:23
17:01
1:54
18:39
1:38
19:45
1:06
21:55
2:10

-----
23:30
-----
w11 Teddy Gibson and Nathan Whittington
ESOC
M12 26:30 0:00
0:00
1:21
1:21
5:05
3:44
9:04
3:59
9:21
0:17
11:13
1:52
12:53
1:40
14:44
1:51
19:05
4:21
21:46
2:41
22:55
1:09

-----
26:08
-----
26:30
0:22
w11 Ben Cox and Nathan Smales
ESOC
M12 27:16 0:00
0:00
2:12
2:12
5:57
3:45
9:43
3:46
9:59
0:16
11:56
1:57
13:33
1:37
15:28
1:55
19:50
4:22
22:33
2:43
23:40
1:07

-----
26:59
-----
27:16
0:17
m2 m6-12 Oriane Vais
IND
W21 29:55 0:00
0:00
3:09
3:09

-----
17:59
-----
18:27
0:28
25:06
6:39

-----

-----

-----

-----

-----

-----

-----
29:55
-----
m2-11 Iona,Lewis,Riley and Kathleen Stevens
IND
  32:27 0:00
0:00
8:22
8:22

-----

-----

-----

-----

-----

-----

-----

-----

-----

-----
31:24
-----
32:27
1:03
m3-12 Izak Brannan, Nisan Kotik & Ciaran Game
ESOC
M12 43:00 0:00
0:00
12:33
12:33
17:50
5:17

-----

-----

-----

-----

-----

-----

-----

-----

-----

-----
43:00
-----
m8 Hisayo Kawahara
SLOW
W50 46:41 0:00
0:00
6:39
6:39
9:36
2:57
14:26
4:50
14:56
0:30
17:24
2:28
20:48
3:24
23:17
2:29

-----
35:54
-----
37:29
1:35
41:25
3:56
46:14
4:49
46:41
0:27
m6-12 Nate Fish and Jack McCullan
ESOC
M12 58:20 0:00
0:00
2:50
2:50
7:50
5:00
15:25
7:35
15:50
0:25
36:37
20:47

-----

-----

-----

-----

-----

-----

-----
58:20
-----