3

...return to index

2.2km 50m

Pos Name Club Age Class Time
1st Keith Masson MV M55 14:56
2nd Mark Saunders BOK M55 15:22
3rd Mike Pedley EPOC M55 16:36
4th Steve Whitehead EBOR M60 16:58
5th Simon Arno FRSO M14 17:17
6th Alun Jones TVOC M60 17:38
7th Thomas Radondy LNPCCO M14 17:49
8th John Britton MDOC M60 17:50
9th Alan Honey BOK M55 17:51
10th Alan Rosen HH M60 18:02
11th George Van Dam HALO M14 18:14
12th Melanie Slade SN W45 18:23
13th Kristel Mertens VVO W40 18:32
14th Andy Robinson SLOW M60 18:37
15th Bruce Bryant OD M55 18:45
16th Anne Straube OD W40 18:53
17th Cedric Amerijckx FRSO M14 18:54
18th Mike Frizzell BADO M55 18:58
19th Anne Heikoop NOLB M50 19:12
20th Christopher Harrison NGOC M55 19:16
21st Vicky Thornton MDOC W50 19:25
22nd Susan Harding SROC W50 19:27
23rd Nick Hale SN M55 19:33
24th Matthew Clarke SUFFOC M14 19:47
25th Nigel Bush MV M60 19:49
26th Philippe Clapuyt FRSO M50 20:00
27th Andy Emmerson OD M55 20:05
28th Julien Linten KOL M60 20:14
29th Celine Desrumaux LNPCCO W40 20:18
30th Nick Campbell DEE M55 20:28
31st Jean-Noel Debehogne FRSO M50 20:35
32nd Dries Van Lommel VVO M14 20:40
33rd= Lucy Wiegand SYO W45 20:44
33rd= Ethan Tebbutt LEI M14 20:44
35th Jean Bredo FRSO M60 20:48
36th Stanley Heap SO M14 20:52
37th Adam Thorpe EPOC M14 20:57
38th Peter Hudd BOK M55 21:00
39th= Marijs Vandeweyer VVO W40 21:03
39th= Hubert Bastin FRSO M60 21:03
41st Richard Wols NOLB M14 21:04
42nd Alan Leakey SLOW M60 21:05
43rd Alice Bedwell BOK W55 21:15
44th Steve Ewens SO M55 21:25
45th Philip Eeles SOC M60 21:37
46th Robin Wilson SO M55 22:05
47th Lynne Thomas WCOC W45 22:15
48th Klaas de Jong NOLB M60 22:33
49th Samuel Leitch SO M14 22:34
50th Mathis Delcuse LNPCCO M14 22:40
51st Marieke van Loon MINOR W40 22:49
52nd= John Orton NWO M60 23:04
52nd= Jean-Paul Humbert-Claude LNPCCO M60 23:04
54th Roger Vanaken VVO M60 23:20
55th Neil Watts SO M55 23:22
56th Heather Fellbaum MDOC W50 23:28
57th Andrew Payne DEE M60 24:00
58th Laurence Aughuet FRSO W40 24:03
59th Laurence Drabs FRSO W40 24:05
60th Francis Krier ASUB M60 24:13
61st Ann-Marie Duckworth DVO W45 24:17
62nd Masja van de Ven NOLB W40 24:18
63rd Liz Phillips OD W50 24:25
64th Murielle Loterie LNPCCO W40 24:30
65th Stephanie Moss SLOW W40 24:31
66th Susan Crickmore SO W50 24:35
67th Louis Thomas LNPCCO M14 24:43
68th Els Spillebeen VVO W40 24:55
69th Janet Adams SYO W50 25:03
70th Francoise Renard FRSO W50 25:04
71st Sheralee Bailey DFOK W45 25:10
72nd David Rosen SROC M60 25:30
73rd Fiona Clough BKO W50 25:34
74th Debby Warren NN W50 25:41
75th Catherine Roux LNPCCO W45 25:46
76th Jeremy Wilde GO M60 25:55
77th Natasha Conway AIRE W40 26:07
78th Muriel Chouffart FRSO W50 26:14
79th Philip Craven DFOK M60 26:25
80th Jacques Leroy LNPCCO M60 26:43
81st Leen Wouters VVO W50 26:51
82nd Peit Deferme VVO M14 27:08
83rd Gillian Hanson HH W45 27:23
84th Mayeul Chapus O2 M14 27:34
85th Caroline Margreve FRSO W40 27:48
86th Jenn Hudd BOK W45 27:53
87th David Oxenham SARUM M60 28:12
88th Linda Wols NOLB W40 28:18
89th Jane Blackford BADO W45 28:43
90th Eric Harper BKO M60 28:45
91st Jerry Purkis SAX M55 29:26
92nd Stephen Round SELOC M60 29:32
93rd Catherine Galvin LOK W50 29:34
94th Justin Gillet FRSO M14 30:46
95th Jill Emmerson OD W50 30:58
96th Penny Marsh SO W50 31:41
97th Helen Pedley EPOC W50 32:07
98th Victoria Harvey NGOC W45 32:20
99th Annika Hermik BKO W40 32:41
100th Dave Cussens SO M60 32:46
101st Marie-Christine Blanche FRSO W50 33:18
102nd Hedley Calderbank HH M60 33:31
103rd Nicky Masson MV W50 34:58
104th Barbara Tebbutt LEI W45 35:37
105th Odile Poulain LNPCCO W50 37:41
106th Felix Rosenboom SO M14 40:32
107th Joanna Emberton EPOC W50 48:01
108th Deborah Sullivan MV W55 52:03
109th James Lund SO M14 53:19
w10 Tibo Gillet VVO M14 20:17
m2-3 m5-7 w12 Freddy Sillien FRSO M60 24:24
m2-4 m8-9 Jos Gilot VVO M60 29:31