2

...return to index

2.7km 85m

Pos Name Club Age Class Time
1st Quentin Harding SROC M50 16:35
2nd Clive Hallett BOK M50 17:03
3rd Kenny Leitch SO M50 17:23
4th Charlie Adams SYO M50 17:31
5th Sarah Rollins BAOC W35 17:48
6th Zoe Harding SROC W21 17:53
7th John Duckworth DVO M45 18:00
8th Richard Barrett BAOC M45 18:14
9th Andrew Monro HOC M45 18:26
10th Abi Weeds SLOW W35 19:03
11th Julie Emmerson OD W20 19:05
12th Helen Gardner SLOW W21 19:06
13th Kevin Fielding HH M45 19:12
14th Joel Poulain LNPCCO M50 19:18
15th Steve Webb AIRE M50 19:35
16th Anne Edwards TVOC W21 19:40
17th Jonathan Emberton EPOC M50 19:42
18th= Miek Fabre VVO W21 19:51
18th= Rebecca Rooke SROC W21 19:51
20th Neil Crickmore SO M50 20:02
21st Agnes Mercier LNPCCO W21 20:06
22nd Robin Bishop TVOC M45 20:08
23rd Weit Laenen VVO M50 20:29
24th Konstantin Smirnov LNPCCO M50 20:30
25th Neil Conway AIRE M45 20:32
26th Sarah Jones LOC W20 20:43
27th Roger Thetford TVOC M50 20:51
28th Caroline Court JOK W35 20:58
29th Duncan Harris DEE M45 21:17
30th Audrey Duquenne LNPCCO W20 21:30
31st Pascal Legere LNPCCO M50 21:31
32nd Louise Adams SYO W18 21:54
33rd Nick Green GO M50 22:01
34th Paul Gebbett BOK M45 22:11
35th Toni O'Donovan OD W35 22:14
36th Hannah Thiels VVO W16 22:37
37th Stephanie Blockx FRSO W21 22:42
38th Derick Mercer BKO M50 22:48
39th Peter Chapman SO M50 22:50
40th Craig Blackford BADO M45 22:57
41st Celine Finas LNPCCO W21 23:10
42nd Jerome Czerniak O2 M45 23:12
43rd Severine Vandermeulen FRSO W21 23:20
44th Lucie Arno FRSO W16 23:21
45th Marine Sillien FRSO W18 23:25
46th Gerrit van der Reit NOLB M50 23:26
47th Marie Desrumaux LNPCCO W21 23:27
48th Marc Ebanks SN M45 23:29
49th Phil Conway GO M50 23:37
50th Jean-Francois Loterie TAD M50 23:47
51st Sandrine Defraigne FRSO W18 23:51
52nd Philippe Papin Valmo M45 24:05
53rd Roxane Florent LNPCCO W20 24:06
54th Matt White LEI M45 24:07
55th Leisbeth Van de Velde VVO W21 24:23
56th Dirk Goossens VVO M50 24:38
57th Andre Pierlot FRSO M50 24:39
58th Ems De Smul VVO W16 24:41
59th Alain Gobert VALMO M50 24:54
60th Simon Deeks SAX M45 24:59
61st Jon Coles MV M45 25:11
62nd Terry Johnstone ESOC M45 25:20
63rd Vince Roper SLOW M45 25:26
64th Ian Wilson LEI M45 25:30
65th Benoit Defraigne ASUB M40 25:47
66th Coline Ceulemans FRSO W20 25:56
67th Eleonore Robinson FRSO W20 25:57
68th Lisa Elsen Omega W16 26:04
69th Josephine Debeaupuis LNPCCO W16 26:09
70th Chloe Potter BOK W18 26:10
71st Elise Dufrenne CapOnord W21 26:12
72nd Steven Jochems NED M50 26:31
73rd James Buck SARUM M45 26:32
74th= Marie Labarre LNPCCO W18 26:38
74th= Julian Warren NN M50 26:38
76th Christopher Poole RAFO M50 26:58
77th Laurent Schimpf CapOnord M45 27:04
78th Beth Hanson EUOC W20 27:12
79th Svetoslav Sgtoyanov IND M45 27:24
80th Aurelie Kirilov Valmo W21 27:26
81st Melissa Girard LNPCCO W20 27:33
82nd Claudia Rooman VVO W20 28:02
83rd Luc Melis VVO M50 28:06
84th Tim Hulley SO M50 28:07
85th Roxanne Geldof FRSO W20 28:44
86th= David Heale HH M45 29:04
86th= Dominique Boutin O2 M45 29:04
88th Katie Blackford BADO W18 29:14
89th Carys Morgan SLOW W35 29:17
90th Nikolay Kolev TVOC M50 29:19
91st Ilian Dyankov IND M45 29:23
92nd Daisy Partridge SOS W16 29:28
93rd Peter Martin MV M50 29:43
94th Herve Rau CAPONORD M21 29:46
95th Iain Tebbutt LEI M45 29:57
96th Eric Glassee TROL M45 29:59
97th Saskia Warren NN W16 30:23
98th Annie Andonova TVOC W21 30:24
99th Magalie Gillet VVO W16 30:46
100th Simon Moss SLOW M50 30:57
101st Julie Delcuse LNPCCO W16 31:39
102nd Jessica Limpach FRSO W21 31:46
103rd Amy Hulley SO W21 32:09
104th Mathilde Arroqui CapOnord W21 32:43
105th Valerie Clissen Co Liege W21 33:09
106th John Clarke SUFFOC M45 33:27
107th Ellodie Vandomme CAPONORD W35 33:47
108th Philippe Arroqui CapOnord M45 34:25
109th Catherine Slade SAX W35 34:30
110th Fiona Tam SLOW W21 35:22
111th Zsolt Podolyak SN M45 35:29
112th David Marsh SO M50 36:17
113th Eske Aerden KOL W16 36:19
114th Francesca Perren Smart DEVON W16 36:40
115th Vanessa Van Breedam EPOS-VVO W21 41:58
116th Amanda Barlow SLOW W35 42:41
117th Anke Glassee VVO W20 43:42
118th Charlotte Rolin BA W35 44:34
119th Steven Partridge SOS M45 44:38
rtd Andy Thorpe EPOC M45  
rtd Stu Levene HH M45  
w18 Paul Vandam HALO M50 26:47
m16 Laura Hindle MDOC W18 27:59